Для вдумливого і істинно православного читача.

Модераторы: TANECHKA, Ksenia

Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 20880
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 5880 раз
Поблагодарили: 10196 раз

Для вдумливого і істинно православного читача.

Сообщение Kozak Taras » 08 янв 2018, 20:26

Изображение

Будь які спроби адміністративної боротьби з сектантами завжди приречені - така природа людського мозку, чим більше буде адміністративних утисків тим більше людина буде себе переконувати в правильності своєї секти і що це сили темряви гноблять і т.д. і т.п.
Навіть розумні і освічені особи можуть відвідувати екзотеричні ритуали, які проводять над ними служителі ворожої країни і навіть не замислюватись над тим, куди їх ведуть.
Проблема України в тому, що священники і "рідного" Київського Патріархату теж часто є неосвіченими у ЕЗОТЕРИЧНІЙ частині своєї роботи, власне цього від них і не вимагається керівництвом.
Таким чином боротьба є суто мирською, на тому самому рівні на якому проходить боротьба між фанами футбольних клубів. І не більше того.
Рішення проблеми абсолютно доступне простим мирянам і допомога від церковних служителів може бути суто організаційною, більше від них не вимагається і рідко хто з них зможе більше.

Тепер власне про МЕТОД подолання мракобісся в рясах будь якого окрасу.
Це так і називається "метод", який є канонічним, визнаний таким вселенським собором.
МЕТОД ранніх християн, серце церкви, називається Ісихазм, або "Мистецтво молитви", або "Умное делание" або "Іісусова молитва".
Соціально може бути проявлений як у самостійній роботі так і у щотижневих зібраннях мирян на кілька годин - дві години спільне читання підручника та висловлювання думок по езотеричній частині, та невелика трапеза.

Найкращий підручник видано на українській мові Монастир Монахів Студитського Уставу, український переклад, можна скачати тут:
Чтобы увидеть ссылку, Вы должны быть зарегистрированы!

Складено настоятелем Валаамського Монастиря Харитоном, на основі текстів СВятих Отців з Афону і вперше видано у 1936 році. Зараз в МП цю книжку не знайти, бо дарує свободу від мракобісся.

Маєте бажання боротись за власну Церкву? Піднімайте духовний рівень себе і країни. Прямо зараз. Не чекайте чийогось рішення. Приймайте рішення самі. Бог благословить на цю справу.
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Вернуться в «Релігія †»