Випускники 1978 року, зустрічаємось 1 липня о 12 годині біля школи!

Про порчу...

Модераторы: Ksenia, TEMA

Ігор Ярославський
Ройовий
Ройовий
Всего на руках: Заблокировано
Благодарил (а): 1 раз

Про порчу...

Сообщение Ігор Ярославський » 01 июн 2018, 14:42

Изображение

Слава Ісусу Христу!
Дорогі брати і сестри!
Мабуть, Ви пам’ятаєте «лихі дев’яності роки »?
«Зніму порчу», «наведу порчу» такі оголошення заполонили рекламні смуги газет , та журналів. майже всіх мастей і калібрів. Зараз це клеять скрізь – на парканах та стовпах……

Ці фрази часто чуєш від самих різних людей, що заходять в храм. І не тільки від тих ,що ходять рідко до храму,а й прихожан. Все це міцно оселилися не тільки в лексиконі, але і в світогляді багатьох наших сучасників і зайняли своє місце десь поруч з поняттями «хорошої і поганої енергетики»

Візьміть кошти –моліться. А сама людина гуляє,розкошує….(це не осуд).
А попросити вибачення,приготуватися
попостившись,почитати молитви до сповіді і причастя-НІ.
Все потім,можливо завтра!

«Хто не зо Мною, той супроти Мене;
і хто не збирає зо Мною, той розкидає.» ( Мф 12:30)
Людина сама віддає свою душу. За наші душі іде кожноденна боротьба між добром і злом.
І ось коли спіткають негаразди, фороби ,нещастя людина переступає порог храму. І готова на все.
І розпочинається не фанатична молитва, клопітка «праця» ,боротьба за душу. Але і тут хочеться все і зразу.
Приготування до СПОВІДІ і ПРИЧАСТЯ.
Читання молебнів,канонів,акафістів….

Ось уже скільки років поспіль читаю грішний акафіст перед чудотворною Іконою Божої Матері «Покриваюча»-
«Від злих духів і людей,що нас покривають».
Ми молимося не іконі ,а перед іконою.

«ПО ВІРІ ВАШІЙ НЕХАЙ БУДЕ ВАМ».
Євангеліє від Матфія (9, 29)

Не потрібно соромитись щось у священика питати, навпаки, людина має запитувати та знати якомога більше про церковні традиції.

Дуже багато святинь є у нашому храмі.

Ікони з мощами: Св. Пантелеймона, Амфілохія Почаївського, Св.вмч Варвари,Меркурія Бригинського,Миколая Чудотворця.
Часточка туфельки Спиридона, єпископа Тримифунтському, чудотворця.

Частка гробу і облачення Луки Кримського.

Чудотворні ікони: «Пантанаса (Всецариця)», Б.М. « Покриваюча», Св.мч. Воніфатія, Стіліана Пафлагонського-«Помічниця в пологах»…..

"Прийдіть до Мене, усі струджені та обтяжені, і Я вас заспокою! Візьміть на себе ярмо Моє, і навчіться від Мене, бо Я тихий і серцем покірливий, і знайдете спокій душам своїм. Бож ярмо Моє любе, а тягар Мій легкий!"
від Матвія 11:28-30

Позбавити вас від «порчі» та чаклунства може лише Бог і церква.

"Та не тіштеся тим, що вам коряться духи, але тіштесь, що ваші ймення записані в небі!"
від Луки 10:20

Запрошуємо ВАС до храму .
м.Черкаси площа 700 річчя
храм Миколая Чудотворця УПЦ-КП
прот.Ігор Ярославський. 067-74-62-075.

Вернуться в «Релігія †»