Сорок днів Господь буде ходити по землі!

Модераторы: TANECHKA, Ksenia

Аватара пользователя
Ігор Ярославський
Бунчужний
Бунчужний
Сообщения: 117
Зарегистрирован: 02 апр 2017
Всего на руках: Заблокировано
Пол: Мужской
Откуда: Черкаси
Благодарил (а): 3 раза
Поблагодарили: 237 раз

Сорок днів Господь буде ходити по землі!

Сообщение Ігор Ярославський » 04 май 2019, 15:34

Изображение

«Сорок днів Господь буде ходити по землі! Він може зустрічатися з кожним під різним виглядом.

Він є завжди тоді, коли людина поспішає, коли в тісноті знаходиться, коли у людини немає часу. Відчуває віру нашу-наскільки ми маємо любов до ближнього. І безліч прикладів в патериках. Найяскравіший, один з них, як зі скиту йшов в монастир подвижник Арсеній.

Бачить: попереду жебрак на візку пересувається, руками спирається об землю, і на коліщатках пересувається. Арсеній був сильний і дуже здоровий фізично. От і взяв його на плече – і в монастир, куди теж поспішав. Підходить до монастиря, дивиться: брати всі зібралися, і подумав, що це послів зустрічають.

Став підходити ближче: ігумен до всіх звертається і говорить: «Ось Арсеній Господа несе!» А цей дивується. А ця ноша все легша і легша: чим ближче до монастиря – тим легша ця ноша його. І всі побачили Господа, який возносився на небо…

І слова до Арсенія звернені: «Арсенію! Я тебе не забуду!». Ось таке було явище. Я закликаю до того, щоб ви пильнували ці 40 днів (після Воскресіння Христового) і більше займалися благодійністю. Дивись хто-небудь і потрапить на Господа. «По вірі вашій нехай буде вам».

Схиархимандрит Інокентій.

За матеріалами – Доброта.

Вернуться в «Релігія †»