ХТО ТВІЙ БОГ?...

Модераторы: TANECHKA, Ksenia

Ігор Ярославський
Бунчужний
Бунчужний
Всего на руках: Заблокировано
Благодарил (а): 3 раза

ХТО ТВІЙ БОГ?...

Сообщение Ігор Ярославський » 10 окт 2019, 20:44

Изображение

,,В одній з церков все було готове до початку Богослужіння. Всі чекали приходу священика цієї церкви на юогослужіння, але він затримувався. Час початку Літургії вже прийшов, але не було кому розпочинати. Хор став співати псалми та церковні пісні. Заспівав.
Потім ще заспівав, потім ще і ще, а священика все не було.
Люди вже вирішили розходитися, але в цей час до храму таки вбіг священик. Він підійшов до мікрофону і, звертаючись до церкви, попросив перенести Богослужіння на завтра. Він сказав, що тільки що бачив самого диявола і він сказав йому три слова. Всі, обговорюючи те, що трапилося розійшлися по домівках.
На наступний день в церкву прийшли навіть ті, хто останнім часом з різних обставин не приходив. Народу було стільки, що, як кажуть – яблуку нікуди було впасти. Люди стояли в проходах, біля дверей було стільки бажаючих почути священика, що важко було пробитися в зал. Всі обговорювали, що за три слова міг сказати диявол священику цієї церкви, всі будували різні здогадки і свої версії.
Священик, пробившись через людей, підійшов до Престолу. В церкві запанувала тиша. Всі завмерли в очікуванні слів священика, який стояв і мало не плакав. Він подивився на людей і сказав: «Подивіться на себе, яку цікавість у вас викликали три слова, які вимовив диявол, він же спотворювач істини, він же брехун. Кожне Богослужіння я говорив вам Слово Бога, яке і є Істиною, але такого інтересу воно у вас не викликало.
А диявол запитав мене: «Хто твій Бог?» Я відповів йому: «Ісус Христос», і він утік від мене, не посмівши напасти. А хто ваш Бог?».
Священик розвернувся і пішов, залишивши прихожан у роздумах.

А хто є нашим Богом? Чи спішимо ми щонеділі на зустріч з Христом? Чи, може, спокушуючись, ставимо роботу, або інші справи, вище Того,- завдяки Кому маємо це все?''.

Ігор Ярославський
Бунчужний
Бунчужний
Всего на руках: Заблокировано
Благодарил (а): 3 раза

ХТО ТВІЙ БОГ?...

Сообщение Ігор Ярославський » 19 окт 2019, 12:15

Изображение

Жінка вийшла зі свого будинку і побачила на вуличному дворику трьох людей похилого віку з довгими білими бородами.
Вона їх не знала, але сказала:
- Ви мені не знайомі, але ви мабуть голодні. Будь ласка, заходьте в будинок і поїжте.
- А чоловік удома? - запитали вони.
- Ні, його немає, - відповіла вона.
- Тоді ми не можемо увійти, - відповіли вони.

Увечері, коли її чоловік повернувся додому, вона розповіла йому про те, що сталося.
- Іди і скажи їм, що я вдома і запроси їх у дім! - сказав чоловік.
Жінка вийшла і запросила людей похилого віку.
- Ми не можемо піти в будинок разом, - відповіли вони.
- Чому ж? - здивувалася вона.
Один зі старих пояснив:
- Його звуть Багатство, - сказав він, вказуючи на одного зі своїх друзів.

- А його звати Удача, - показав він на іншого друга, - а мене звуть Любов.

Після чого додав:
- Зараз йди додому і поговори зі своїм чоловіком про те, кого з нас ви хочете бачити в своєму будинку.
Жінка пішла і розповіла чоловікові про те, що почула. Її чоловік був дуже втішений.
- Як добре!!! - сказав він. - Якщо вже треба зробити вибір, давай запросимо Багатство. Нехай увійде і наповнить наш дім багатством!
- Дорогий, а чому б нам не запросити Удачу? - заперечила його дружина.
Їх прийомна дочка слухала все сидячи в кутку. Вона підбігла до них зі своєю пропозицією.
- А чому б не запросити Любов? Адже тоді в нашому домі запанувала любов!
- Давай-но погодимося з нашою дівчинкою - сказав чоловік дружині. - Іди і попроси Любов стати нашим гостем.

Жінка вийшла і запитала у трьох старих:
- Хто з вас Любов? Заходи в будинок і будь нашим гостем.

Старий на ім'я Любов посміхнувся пішов в напрямку будинку. Інші двоє дідів пішли за ним. Здивована жінка запитала Багатство і Удачу:

- Я ж запросила тільки Любов, чому ви йдете?
Люди похилого віку відповіли:
- Якби ви запросили Багатство або Удачу, інші два з нас залишилися б на вулиці, але коли запрошують Любов, ми завжди йдемо за нею. Там де є Любов, завжди є і Багатство і Удача!

Вернуться в «Релігія †»