Жителі міста Ватутіне

Обговорюємо життя Звенигородки та району

Модераторы: TANECHKA, Ksenia

Аватара пользователя
TANECHKA
Генеральний значковий
Генеральний значковий
Сообщения: 4392
Зарегистрирован: 15 окт 2010
Всего на руках: Заблокировано
Пол: Женский
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 7948 раз
Поблагодарили: 3370 раз

Жителі міста Ватутіне

Сообщение TANECHKA » 04 май 2020, 20:36

Звичайно, знизяться, бо піде грунтова полуниця. А теплична завжди була дорогою. Це, на даний момент, товар не першої необхідності,можна й обійтись

Аватара пользователя
ЗвенаУкраїнська
Генеральний значковий
Генеральний значковий
Сообщения: 3398
Зарегистрирован: 02 дек 2017
Всего на руках: Заблокировано
Пол: Мужской
Откуда: Звенигородка
Благодарил (а): 530 раз
Поблагодарили: 2034 раза

Жителі міста Ватутіне

Сообщение ЗвенаУкраїнська » 21 май 2020, 21:55

«Ганьба!» та переховування депутата: ватутінські підприємці домоглися відкриття базару (Відео)

Ватутінський ринок невдовзі запрацює. Депутати міськради таки проголосували за зміну сторони договору земельної ділянки, на якій розташований базар. Саме цей юридичний момент досі заважав підприємцям почати торгівлю.
Ще за пів години до початку позачергової сесії під міськрадою збираються підприємці. Для них виносять екран, на який транслюватимуть все, що відбуватиметься в залі. Невдовзі починають збиратися депутати. Перед початком міський голова Олександр Лисюк просить присутніх утриматися від образ під час обговорення. Зачитує звернення підприємців з приводу роботи ринку. Після майже 30-хвилинного обговорення ставить питання на голосування. 15 депутатів підтримують. Двоє відмовляються голосувати. Пояснюють це регламентними порушеннями при підготовці проекту рішення. У людей, які зібралися на вулиці, це викликає обурення.
– Я просив, аби це питання відбулося з дотриманням регламенту, – каже депутат міськради Євген Підцерковний. Саме він відмовився голосувати. – Робота ради є відкритою й гласною. Про збирання земельної комісії оголошено не було. Туди прийшла обмежена кількість людей. Сама комісія працювала теж з порушеннями. Я раніше казав, що підтримаю це питання, але за умови, що воно відбудеться по процедурі. Це моя принципова позиція. Я знав, що почнеться негатив у мій бік.
Під час розмови з депутатом підприємці починають скандувати «Ганьба!».
– Для себе «Ганьбу!» я отримав вже вдруге, – сміється Підцерковний. – Більше, ніж хтось інший. Вперше, коли виступав за можливе перейменування міста. Кожна активна людина на собі залишає відбиток. Позитивним ти ніколи не будеш. Кожен має для себе визначити: жити по закону, чи ні.
Натовп під вікнами міської ради вимагає від депутатки Ганни Тростянської пояснень щодо свого рішення теж не голосувати. Проте жінка не виходить.
– Треба обов’язково підтримувати підприємців та мешканців міста, – каже депутат Олег Ступник. – Без ринку місто не існуватиме. Чомусь у деяких депутатів змінилася позиція, деякі не прийшли. Голосувати «проти» є абсурдом. Начальник юридичного відділу запевнила, що всі процедури були дотримані.
На Ганну Тростянську підприємці налаштовані подавати до суду, каже правозахисник Мирослав Тараненко. Народна обраниця звинуватила власників ринку в тиску на бізнесменів.
– Жодних доказів порушень має, – вважає Тараненко. – Тростянська закрилася від виборців і жодних коментарів не дала. На засіданні сесії вона допустила безпідставні слова з приводу нібито тиску на деяких підприємців. Гадаю, вони звертатимуться до суду з приводу захисту честі та гідності. Депутати не діють. Діють прості люди.
Відкриття базару юрист прогнозує щонайменше за тиждень. Підприємці ж готові виходити вже цієї п’ятниці.
– У зв’язку зі зміною власників колгоспного ринку, не продовжували договір оренди, – пояснює підприємиця Світлана Захаревич. – Ми всі побачили, хто є хто. У місті є 97 підприємців, які торгують на ринку. Вони понесли за період карантину дуже великі збитки. Податки сплачували. Товар за цей період зіпсувався, а закупити інший не мають за що. Але рішення підтримали і, сподіваюся, люди вийдуть у п’ятницю на роботу.
Провести позачергову сесію люди просили впродовж тривалого часу. Виходили з протестом на територію базару та до чиновників. Останні юридичних підстав для цього не бачили. Умовити вдалося лише минулого тижня.

Сергій Радченко
Чтобы увидеть ссылку, Вы должны быть зарегистрированы!
Изображение
Изображение
Изображение

Аватара пользователя
ЗвенаУкраїнська
Генеральний значковий
Генеральний значковий
Сообщения: 3398
Зарегистрирован: 02 дек 2017
Всего на руках: Заблокировано
Пол: Мужской
Откуда: Звенигородка
Благодарил (а): 530 раз
Поблагодарили: 2034 раза

Жителі міста Ватутіне

Сообщение ЗвенаУкраїнська » 29 май 2020, 21:57

Мер Ватутіного, що на Черкащині, заховався від депутата у чужому кабінеті

У Ватутіному міський голова Олександр Лисюк не захотів приймати депутата Євгена Підцерковного й утік від нього. Останній намагався потрапити в кабінет чиновника, аби поговорити. Разом з ним прийшло кілька підприємців. Лисюк мовчки вийшов з кабінету та намагався не пустити народного обранця на вулицю, тримаючи двері. Після цього забіг до приміщення ЦНАПу та зачинився там.
Всі знають вже, що коїться довкола ринку. Люди, які торгують поза його межами, хотіли, аби мер почув і їхню думку, – каже Підцерковний. – Написали звернення і попросили мене, щоб я їх супроводив та допоміг. Ми прийшли до міського голови, аби поспілкуватися щодо того, як можна ці всі питання врегулювати. Я, як депутат, маю право на невідкладний прийом. Проте, коли секретарка зайшла повідомити про нас, він сказав, що не прийме. Він мовчки просто утік і закрився.
Депутат вже звернувся до поліції після цього інциденту.
Вважаю, що це перешкоджання депутатської діяльності, – пояснює Підцерковний. – Я відстоював інтереси територіальної громади. Як вирішуються всі питанні, можна побачити. На компроміс він йде чомусь лише з однією стороною. Для міста було б краще взяти базар у комунальну власність. Він для себе вирішив, що краще хай ринок візьмуть у свої руки приватні особи.
З якого питання приходив депутат, не знав, каже Лисюк. Не захотів спілкуватися через особисту неприязнь.
Я цю людину повністю ігнорую, – говорить мер. – Спілкуватися з ним я взагалі не буду. В період карантину прийому немає. Я діятиму відповідно до закону. Хто тоді з ним був, я не знаю. Але забаганки Підцерковного я не виконуватиму. Він прийшов не питання вирішити, а провокувати, щоб потім відео викласти у соцмережі. Я просто встав та й пішов. З моменту звільнення його з посади секретарі у нас неприязні відносини.
Це вже не перший подібний інцидент між мером та депутатом. Раніше Лисюк вже закривався від Підцерковного в кабінеті підлеглого, аби уникнути спілкування.

Анатолій БУЗИНА
Чтобы увидеть ссылку, Вы должны быть зарегистрированы!
Изображение

Вернуться в «Звенигородщина»