А ви вже видалили свій аккаунт в фейсбуці?

Усе про інтернет. Провайдери, пошук інформації, цікаві посилання.

Модераторы: TEMA, Vlad

Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 20252
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 5610 раз
Поблагодарили: 9634 раза

А ви вже видалили свій аккаунт в фейсбуці?

Сообщение Kozak Taras » 24 мар 2018, 16:50

Изображение

Не секрет, що фейсбук збирає величезну кількість даних про своїх користувачів, включаючи видалені і недописані пости, а також інформацію про інтернет-активність людей поза соцмережею.

Але ось ще один менш відомий факт: виявилося, що компанія стежить не тільки за тими, хто постійно користується сайтом, але і за тими, у кого взагалі немає аккаунта в фейсбуці.

Роз’яснюємо, чому так відбувається і що слід зробити, щоб перешкодити «Великому Братові» постійно стежити за нами.

В першу чергу, для створення ефективної реклами, яка буде показана тільки тим користувачам, чиї характеристики відповідають вимогам рекламодавців. Таку рекламу називають таргетованою або таргетинговою, тобто орієнтованою на групу людей з певними інтересами. Стеження за інтернет-активністю людини дозволяє компанії зробити висновок про його вподобання, щоб в подальшому показувати йому перш за все ті рекламні оголошення, які з найбільшою ймовірністю його зацікавлять.


Набагато більше, ніж ми думаємо, в тому числі і те, що ми не вказували. Наприклад, вподобання в рекламі, адреси та номери телефонів, рівень освіти і доходів, вартість, площа і рік побудови будинку. Ці дані можуть бути отримані шляхом аналізу нашої активності в інтернеті, в тому числі і поза Фейсбук, а також інформації, якою діляться в мережі наші друзі. Причому видалення облікового запису не зітре відомості про вас з бази даних – вони там залишаться практично назавжди.

Згідно з дослідженням, опублікованим Бельгійським агентством із захисту даних, компанія відстежує сторінки, відвідувані користувачами, навіть якщо вони вийшли зі свого аккаунта в фейсбуці, видалили його або взагалі ніколи не реєструвалися в цій соцмережі.

Як таке можливо? Дослідники стверджують, що фейсбук відстежує наші дії в браузері за допомогою cookie-файлів на наших комп’ютерах. Це відбувається, коли ми відвідуємо бізнес-сторінку або сторінку шанувальників знаменитості, перегляд якої доступний і без наявності аккаунта в соцмережі.

На інших сайтах стеження відбувається через соціальні плагіни, наприклад такі, як кнопка «Подобається» – вона вбудована практично на всіх популярних ресурсах. Але і це ще не все: за словами дослідників, спостереження здійснюється навіть тоді, коли не відбувається взагалі ніякого взаємодії з сервісами Фейсбук

Якщо ви користувач Фейсбук, то вам допоможе інструкція від фахівця з аналізу даних Вікі Бойкіс (Vicky Boykis):

Намагайтеся не публікувати занадто багато особистої інформації.
Не ставте фотографії ваших дітей, особливо якщо вони ще не в тому віці, щоб дати свій дозвіл на публікацію.
Виходьте з аккаунта в соцмережі, коли закінчили нею користуватися, а найкраще використовуйте окремі браузери для Фейсбук і всього іншого.
Використовуйте блокувальники реклами.

Поради від Business Insider будуть однаково корисні всім інтернет-користувачам, в тому числі і тим, хто не користується соцмережами:

На пристрої iPhone або iPad виберіть «Налаштування> Конфіденційність> Реклама», а потім виберіть для «Обмежити трекінг реклами».
На пристрої Android виберіть «Налаштування> Google> Реклама», далі вимкніть функцію «Персоналізовувати рекламу в додатках».
У браузері Chrome (або будь-якому іншому, яким ви користуєтеся, – налаштування у всіх браузерах схожі) відкрийте меню «Налаштування> Показати додаткові налаштування> Особисті дані» і поставте галочку в пункті «Відправляти заборону відстеження з вихідним трафіком».

Поки не існує закону, який зобов’язав би абсолютно всім організаціям дотримуватися цієї заборони. Але компанія Facebook в числі деяких інших підписала угоду, згідно з якою вона повинна поважати небажання користувачів бути «під наглядом».

Чтобы увидеть ссылку, Вы должны быть зарегистрированы!
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 20252
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 5610 раз
Поблагодарили: 9634 раза

А ви вже видалили свій аккаунт в фейсбуці?

Сообщение Kozak Taras » 25 мар 2018, 11:19

Можу сказати що все вище наведене не стосується Форуму села Козацьке! В нас все анонімно, ніхто не збирає ніяких даних! Спілкуйтеся для душі!
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Вернуться в «Інтернет»