Громадський проект "Я люблю Звенигородку"

Обговорюємо життя Звенигородки та району

Модераторы: TANECHKA, Ksenia

Аватара пользователя
ЗвенаУкраїнська
Полковник
Полковник
Сообщения: 1295
Зарегистрирован: 02 дек 2017
Всего на руках: Заблокировано
Пол: Мужской
Откуда: Звенигородка
Благодарил (а): 364 раза
Поблагодарили: 913 раз

Громадський проект "Я люблю Звенигородку"

Сообщение ЗвенаУкраїнська » 04 окт 2018, 21:49

"Поразка – це наука. Ніяка перемога так не вчить…"

3 жовтня були підбиті підсумки голосування за Громадські проекти, подані жителями нашого міста. Ми впевнено йшли до перемоги, але голосів таки не вистачило. Бути першими в інтернет-голосуванні - не означає перемогти! Адже "паперових" голосів за проект "Ігрове обладнання в дитячий парк" виявилося аж 143, а за наший - лише 14!
Але, незважаючи ні на що, я хочу подякувати усім тим 120 НЕБАЙДУЖИМ ЛЮДЯМ, хто не стояв осторонь нашої спільної справи, хто знайшов в собі сили і викроїв час на те, щоб підтримати наш проект.
Якби ми були дружнішими,
ШКОЛА МОГЛА Б БУТИ ТАКОЮ!

...сподіваюсь, це таки не поразка, а НАКОПИЧЕННЯ ДОСВІДУ...

Інформація з сторінки Звенигородської школи №3 у Фейсбук.

Аватара пользователя
ЗвенаУкраїнська
Полковник
Полковник
Сообщения: 1295
Зарегистрирован: 02 дек 2017
Всего на руках: Заблокировано
Пол: Мужской
Откуда: Звенигородка
Благодарил (а): 364 раза
Поблагодарили: 913 раз

Громадський проект "Я люблю Звенигородку"

Сообщение ЗвенаУкраїнська » 16 окт 2018, 11:01

У Звенигородці оголосили переможців міського Бюджету участі
3 жовтня Звенигородська міська рада оголосила переможців Бюджету участі. За підсумками голосування ними стали два проекти:
Проект №3 "Ігрове обладнання в дитячий парк" - автор Сергій Куцан з 164 голосами (31 - електронний голос; 133 - паперовий голос). Бюджет 190 тис. грн.
Проект №4 "Зона ЕКО-дозвілля на міському пляжу" - автор Сергій Бовтуленко з 68 голосами (27 - електронний голос; 41 - паперовий голос). Бюджет 110 тис. грн.
Всього до розгляду цього року надійшло 6 проектів. Інші отримали таку кількість голосів:
Проект №2 "Збереження історичної будівлі міста" - автор Лариса Яровенко з 121 голосом (107 - електронний голос; 14 - паперовий голос). Бюджет 170 тис. грн.
Проект №6 "Освітлення центральної частини міста" - автор Андрій Федоренко з 39 голосами (39 - електронний голос; 0 - паперовий голос). Бюджет 192 тис. грн.
Проект №5 "Поліклініка без черг" - автор Андрій Насадчук з 7 голосами (6 - електронний голос; 1 - паперовий голос). Бюджет 70 тис. грн.
Проект №1 "Я люблю Звенигородку" - автор Оксана Орлова з 1 голосом (1 - електронний голос; 0 - паперовий голос). Бюджет 195 тис. грн.
Як бачимо, проект №2 має куди більше прихильників, ніж проект №4. Але, відповідно до затвердженого Положення, загальна сума громадського бюджету не повинна перевищувати 300 тисяч. Якщо взятися за реалізацію проектів №3 і №2, то їх спільна вартість становитиме 360 тисяч, тобто на 60 тисяч більше визначеного. Відтак комісія віддала перевагу проектам №3 і №4, для втілення яких треба рівно 300 тисяч.
В ході обговорень люди нарікали, що дуже складною була система реєстрації під час голосувань. "Реєстрація для голосування, неначе готують не голос зарахувати, а кандидата в Президенти. Ввести усі персональні дані, плюс реєстрація − це перебор... " − скаржились у спільноті "Smart-Місто #Звенигородка". Втім, хто хотів проголосувати, своїм правом скористався, і, власне, Звенигородка ще на один крок наблизилася до створення активного, соціально-відповідального суспільства. "Я приймаю результати голосування і всіляко підтримуватиму бюджет участі в наступні роки! Адже це справжній флюгер громадської активності та свідомості," – пише один із авторів проектів, що не ввійшли в топ переможців, Андрій Насадчук.
"Відповідаючи на критику з боку громадськості щодо проектів-переможців, у міськраді наголосили: Дуже вдячні всім учасникам даного демократичного процесу волевиявлення і відразу зауважимо, що ображатись на ті чи інші проекти не потрібно, адже Ваша пасивність і призвела до результату, який маємо на сьогодні! Особлива подяка мешканцям Звенигородки, які знайшли час для написання проектів та віддати свій голос. Готуємось до реалізації проектів-переможців та до наступних громадських проектів − готуйте ідеї!"

Тетяна ІВАШКЕВИЧ
Чтобы увидеть ссылку, Вы должны быть зарегистрированы!

Вернуться в «Звенигородщина»