Тисяча скаутів візьме участь у Всеукраїнському зборі-поході "Козацькими шляхами"

Новини, цікаві події в Україні

Модераторы: TANECHKA, Ksenia

Аватара пользователя
ЗвенаУкраїнська
Генеральний значковий
Генеральний значковий
Сообщения: 3368
Зарегистрирован: 02 дек 2017
Всего на руках: Заблокировано
Пол: Мужской
Откуда: Звенигородка
Благодарил (а): 529 раз
Поблагодарили: 2025 раз

Тисяча скаутів візьме участь у Всеукраїнському зборі-поході "Козацькими шляхами"

Сообщение ЗвенаУкраїнська » 21 авг 2018, 14:19

У київському парку культури та відпочинку "Перемога" відбулось урочисте шикування учасників XXVІІІ традиційного Всеукраїнського збору-походу волонтерських загонів та молодіжних громадських організацій "Козацькими шляхами".
Захід проходитиме під гаслом "Привіт, НавколоСвіт!". Зі столиці у похід вирушить близько 400 дітей, а загалом участь у ньому візьме тисяча представників скаутських організацій, делегатів від дитячих та молодіжних громадських організацій, а також організовані групи шкіл, ВНЗ, загони волонтерів, повідомляє кореспондент Укрінформу.
"Для Мінмолоді дуже важливо підтримувати такі заходи. Ми хочемо, щоб учнівська молодь ставала більш ініціативною, щоб ви впливали на те, якою буде Україна завтра. І дуже важливо уміти об'єднуватися, здобувати нові знання, ставати більш упевненими у своїх силах, знаходити нових друзів та змінювати на краще те, що відбувається навколо вас. Бажаю вам успіху",- сказав заступник міністра молоді та спорту Олександр Ярема.
Начальник служби у справах дітей та сім'ї м. Києва Валерій Танцюра запевнив, що похід буде не тільки цікавим, а й дуже корисним. "Я хочу вам побажати, щоб ви не тільки добре провели час, а встигли навчитися багато чого. Як керівник походу дуже вас прошу слухатися старших товаришів. І обов'язково повертайтеся здоровими, усміхненими, з натхненням беріться далі за навчання", - побажав він.
У заході візьмуть участь представники з усіх куточків України, зокрема, великі делегації представлятимуть Миколаївщину та Київщину, Дніпро, Одесу та Запорізьку область. Будуть також делегації з Білорусі, Польщі, Чехії та Латвії. Серед учасників - діти та молодь, які опинились у складних життєвих обставинах, діти з інвалідністю, діти-сироти.
Метою заходу є сприяння розвитку дітей та молоді як особистостей та відповідальних громадян, розкриття їх фізичного, емоційного, інтелектуального, духовного та соціального потенціалу, популяризація безпеки життєдіяльності, пропаганда здорового способу життя та підтримка волонтерського руху.
Учасники житимуть у наметах, готуватимуть їжу на багатті, оволодіють навичками самообслуговування, життя на природі. Дівчата та хлопці набудуть корисних знань з основ безпеки життєдіяльності, в'язання вузлів, розпалювання вогнища, картографії, основ медицини, самозахисту, а також сексуального виховання.
Учасників збору чекатимуть "Scoutland", де вони матимуть змогу відкрити для себе світ скаутингу, "Smartland" з різноманітними тренінгами та цікавими зустрічами, на яких їм розповідатимуть про здоровий спосіб життя та безпечну поведінку під час подорожі за кордон, "Global village", де можна буде дізнатися про культурні звички та особливості різних країн, а також відкриті майстер-класи від їх представників.
"Extremeland" та "Sportland" дадуть дітям змогу спробувати себе у подоланні туристичних перешкод, взяти участь у спортивних змаганнях, поплавати на каяках, постріляти з лука, відвідати скеледром, у зоні "Gameland" вони потраплять у світ настільних ігор, а в зоні "Artland" - території майстерень, діти зможуть проявити свої творчі здібності, поринути у вир креативу та яскравих кольорів. У зонах "la-la-land" та " Wonderland" дівчата та хлопці розкриють свої таланти. За традицією відбудуться випробування на знання лісу "Хитрий лис", нічна гра з елементами скаутингу.
Збір-похід організовали Всеукраїнська молодіжна громадська організація "Національна Організація Скаутів України" , Міністерство молоді та спорту і Київський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Таборування триватиме до 9 травня в с. Виграїв Корсунь-Шевченківського району Черкаської області.

Чтобы увидеть ссылку, Вы должны быть зарегистрированы!

Відправлено через 1 хвилину 2 секунди:
Юність долає козацькі шляхи

З 8 по 12 травня 2013 року поблизу с. Виграїв Корсунь-Шевченківського району Черкаської області, на березі славетної річки Рось, відбувся традиційний, вже ХХІІІ Всеукраїнський збір-похід скаутських об’єднань та молодіжних громадських організацій «Козацькими шляхами». Сюди на початку травня кожного року приїздять кращі представники молоді України. Волонтери, студенти, скаути, лідери та активісти громадських організацій об’єднують свої дії заради майбутнього своєї Батьківщини. Цього року збір-похід зібрав більше 1500 учасників і пройшов під гаслом «Ми творимо щастя своїми руками!»
Для скаутів Миколаївщини це місце особливе, бо більшість з керівників нинішніх миколаївських загонів були посвячені в скаути саме у Виграєві, на історичному полі, де в травні 1648 року Богдан Хмельницький виграв (звідси і назва селища!) свою першу битву з чужинцями – польською шляхтою.
Миколаївську область представляла делегація членів та волонтерів Миколаївського обласного осередку Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Національна організація скаутів України» (НОСУ) на чолі з Юрієм Ковиньовим. Миколаївська делегація була найчисельніша серед регіональних осередків НОСУ – 52 учасники. У збірну «НОСУ – Миколаївщина» увійшли скаути патрулів та загонів міста Миколаєва, м. Первомайська, м. Вознесенська, Первомайського, Снігурівського та Новоодеського районів. До того ж комендантська бригада миколаївських скаутів-волонтерів на чолі з членом Національної Ради НОСУ Євгеном Семенковим керувала одним із чотирьох під-таборів заходу: «Гніздо беркута».
Вітали та надавали цінні настанови учасникам збору-походу «Козацькими шляхами» почесні гості програми – перший заступник Голови Державної служби молоді та спорту Сергій Глущенко, міністр освіти і науки України Дмитро Табачник. До речі, Миколаївські скаути мали нагоду не тільки сфотографуватися із міністром, а й показати йому облаштування свого підтабору, розповісти про успіхи у розбудові скаутського руху на теренах Миколаївщини.
У миколаївському таборі панував піднесений, гарний настрій. Як завжди, всі скаути та волонтери одразу по приїзду поринули у світ пригод та навчання. Кожен мав змогу обмінятися навичками та вміннями, отримати та поділитися корисними порадами, протягнути руку допомоги усім братам та сестрам у скаутингу.
Після динамічного відкриття збір-походу, кожна година учасників була розписана по хвилинам, повністю відповідаючи назві "Козацькими шляхами".
Протягом 5 днів учасники відвідували численні тренінги, творчі майстер-класи, приймали участь у іграх, спортивних та туристичних змаганнях. Новаки навчалися жити в гармонії з природою. Для деяких спроби самообслуговування у наметовому містечку – це перше у їх житті випробування на «дорослість». Кваліфіковані спеціалісти-волонтери вели заняття школи виживання в лісових умовах від першої долікарської допомоги до техніки лісного туризму. Доречними стали тренінги соціальної відповідальності, що надихнули присутніх на нові ідеї. «Козацькими шляхами» щохвилини набирали оберти, а наші нові друзі з різних куточків України запам’ятали миколаївців як дуже дружню, злагоджену та веселу команду!
Мабуть усі скаути повернулися додому з нагородами за участь та перемогу у різноманітних конкурсах та змаганнях.
Багато корисного досвіду ми отримали з цього походу. Насамперед, розуміння, що тільки об’єднавшись можна дійти до спільної мети. Сучасна молодь України повинна зрозуміти, що настав час звільнитись від ярлику «втраченого покоління», та почати здійснювати свої мрії!
Наприкінці збору, під спалахи сотень свічок скаутської лілії, славетні води річки наших пращурів приймали від тисячної нічної варти сучасної молоді своєрідну клятву. Молодь, уклонив коліна на Корсунь-Шевченківській землі, шепотіла: - «Хай рвуться, танцюють наші серця! Назавжди разом, назавжди юність в серцях! До добрих вчинків та добрих справ завжди напоготові!»
Скаути Миколаївщини висловлюють щиру вдячність за вагому багаторічну підтримку Народним депутатам України (фракція Партії регіонів) Миколі Жуку та Артему Ільюку, голові Миколаївської обласної ради Ігорю Дятлову, виконуючому обов’язки начальника управління у справах сім’ї та молоді Миколаївської облдержадміністрації Миколі Смоквіні, директору ПП «Алан» Людмилі Мечкар та гарним водіям автобусу, меценатам заходу Анатолію та Євгену Семенковим.
Окрема подяка Київському міському осередку ВМГО «НОСУ», керівнику збору-походу «Козацькими шляхами» Максиму Громову, усім членам Оргкомітету, всім волонтерам заходу за чудову атмосферу, насиченість програми, уважність до кожного учасника збору-походу!
Дійсно, є ще в української молоді творчій порох у порохівницях та наснага до гарних справ!

Прес-центр
Миколаївського обласного осередку
ВМГО «Національна організація скаутів України»
Чтобы увидеть ссылку, Вы должны быть зарегистрированы!

Відправлено через 6 хвилин 33 секунди:
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 22217
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 6558 раз
Поблагодарили: 11493 раза

Тисяча скаутів візьме участь у Всеукраїнському зборі-поході "Козацькими шляхами"

Сообщение Kozak Taras » 21 авг 2018, 14:55

Це що таке на руці? :f:

Изображение

А це хто? Табачник?

Изображение

Я щось не зрозумів, що це було?
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Аватара пользователя
ЗвенаУкраїнська
Генеральний значковий
Генеральний значковий
Сообщения: 3368
Зарегистрирован: 02 дек 2017
Всего на руках: Заблокировано
Пол: Мужской
Откуда: Звенигородка
Благодарил (а): 529 раз
Поблагодарили: 2025 раз

Тисяча скаутів візьме участь у Всеукраїнському зборі-поході "Козацькими шляхами"

Сообщение ЗвенаУкраїнська » 21 авг 2018, 15:57

захід "Козацькими шляхами" проходить кожен рік, а фото я виклав за різні роки

Вернуться в «Україна»