Інтерв'ю з керівником виборчого штабу Гриценка

Обговорюємо політичні події в Україні та світі.

Модераторы: TANECHKA, Ksenia

Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Всего на руках: Заблокировано
Банк: Заблокировано
Благодарил (а): 5314 раз

Сообщение Kozak Taras » 17 окт 2018, 16:11

Української мови вистачило тільки на пару хвилин, а я вже розкатав губу... :xaxa: оце й весь інтелект еліти, і її проукраїнськість...
... які хвастощі ... яке нахабство ... яке нестримне самозамилування ... Якщо це стане Першою леді України, то ми будемо згадувати Людочку Янукович як саму скромність.
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Микола Косенко
Ройовий
Ройовий
Всего на руках: Заблокировано
Благодарил (а): 9 раз

Сообщение Микола Косенко » 17 окт 2018, 23:15

З нагоди пустопорожньо-пафосного інтерв’ю, яке редакторка «Дзеркала тижня» і, за сумісництвом, дружина вічно непрохідного полковника Гриценка, Юлія Мостова дала Дмитру Гордону, мені згадалась кумедна історія, що трапилась на початку 2004 року.

Оскільки я систематично пив кров з тодішнього генерального прокурора України Геннадія Васильєва, Геннадій Андрійович доручив своїм наближеним вжити відносно мене контр-заходи. І тоді його помічник Рафаель Кузьмін (двоюрідний брат Рената Кузьміна) відправив у найпродажнішу київську газету «Дзеркало тижня» керівника агенції «Піар-Донбас» Олександра Голіздру з грошима та пропозицією опублікувати статтю про те, який я негідник.

Торгувались довго. Тодішній головний редактор ДТ Володимир Мостовий говорив, що він, як голова Комісії з журналістської етики, через цю публікацію зазнáє особливих моральних страждань, а тому просить не п'ять тисяч доларів, як зазвичай, а вісім. Голіздра вже встиг частково розтринькати гроші, отримані від Кузьміна, і тому намагався збити ціну. Урешті-решт сторгувались і підготовку публікації Мостовий доручив журналістові Віталію Куксі (до речі, у 2018 році 45-річний Кукса загинув від вибуху гранати в ході з’ясування відносин зі своїм 24-річним пасербом).

Одначе один з тих, хто був присутнім під час торгів, негайно розповів про це мені та попередив, що Кукса має зателефонувати аби, типу, виглядати об’єктивним і подати мою точку зору – але при цьому зробити це так, щоби я не знав, про що йдеться і яку тему я маю коментувати.

Тож коли Кукса зателефонував, я з нього лише посміявся. Але найсмішніше трапилось потім: після публікації виняткової за бездарністю статті вибухнув скандал (у статті, яка вийшла під псевдонімом, йшлося про те, що я – приватний підприємець, а ніякий не журналіст, і оббріхую святу людину – генерального прокурора України, приписуючи йому нетрудові доходи, оскільки в такий спосіб хочу захистити себе від кримінального переслідування за несплату податків), а деякі провідні автори ДТ навіть стали вимагати, щоби редакція принесла мені вибачення й повернула Кузьміну гроші. Звісно, ніхто вибачатись не став, натомість Юлія Мостова бігала по Києву та розповідала, що в усьому винувата Олександра Примаченко (яка не мала до цієї історії жодного відношення): мовляв, тато зламав ногу, не вичитав номер, а Олександра, гадюка, пропустила в друк бозна що й тепер така ганьба, така ганьба…

Тоді я, скориставшись своїм правом на відповідь, дарованим мені Цивільним кодексом України, написав ржачний текст такого ж обсягу, як і стаття Кукси, де розповів про обставини отримання грошей головним редактором «Дзеркала тижня», і відправив у редакцію ДТ електронною поштою. Жодної реакції від голови Комісії журналістської етики не було. Почекавши місяць, я відправив цей текст у ДТ повторно, але вже рекомендованим листом, попередивши, що буду змушений звернутись до суду. Після цього моя відповідь, нарешті, побачила світ на шпальтах ДТ, але втричі меншого обсягу – у редакції викинули без мого відома всі згадки про Кузьміна, Голіздру, Куксу та 8 тисяч доларів.

Судитись з убогими я не став, натомість за кілька років по тому поквитався з родиною Мостових тим, що опублікував історію про те, як чоловік Мостової, будучи міністром оборони, домігся призначення своїм заступником шахрая Кредісова, який щойно вийшов з Лук’янівського СІЗО на підписку про невиїзд і перебував у статусі обвинуваченого... Тому було б значно веселіше, якби Мостова дала інтерв’ю не Гордону, а мені.
Володимир Бойко
=======

Вернуться в «Політика»