Про руку Москви, та Майдан 3

Обговорюємо політичні події в Україні та світі.

Модераторы: TANECHKA, Ksenia

Микола Косенко
Ройовий
Ройовий
Всего на руках: Заблокировано
Благодарил (а): 9 раз

Сообщение Микола Косенко » 22 окт 2018, 14:18

Думаю, зараз стратегія кремля наступна.
1. Обманом українського народу пропхнути на вищу державну посаду залежну від кремля маріонетку.
2. Отримати від неї всі можливі поступки в потрібних кремлю питаннях.
3. Як тільки почне опиратися і вести власну політику - шляхом вкидання компромату та провокацій протиставити владу та народ в контрольованій бійні. Майдан-3 (тільки набагато більш кривавий), громадянська війна, сирійський сценарій (апробований і обкатаний).
Саме це було реалізовано в Сирії. Саме це було реалізовано з Януковичем в період 2010-2014-й роки (тільки вдалося не до кінця) – і це ми маємо чітко розуміти.
Саме під цей сценарій потужно фінансуються та піаряться право-радикальні організації. Які будуть головною рушійною силою кремлівських провокацій та кривавої бійні. Тільки, на відміну від 2014-го, тепер вони потужні,чисельні, озброєні, добре організовані і навчені. З них зараз послідовно і цілеспрямовано готують реальну бойову силу, набирають їм рейтинги і підтримку частини суспільства. Вони вже робили пробні захоплення держустанов. Вони вже робили спроби етнічних чисток. Вони вже вступають у сутички з правоохоронцями. Вони активно готуються.
Народ буде дезорієнтовано і розколото. Кращі сили народу буде поставлено в ситуацію шахової вилки. Будь-який вибір буде поганим. Або терпіти послідовну здачу державних інтересів кремлівською маріонеткою. Або повставати проти неї, починати масові заворушення і революцію – і тоді увімкнуться (формально на боці народу) контрольовані кремлем радикальні націоналісти які, шляхом масових убивств, розстрілів правоохоронців, етнічних чисток, забезпечать розкол і перетворять народне повстання на громадянську війну.

Найбільша диявольська хитрість в тому, що краща частина народу цілком щиро і патріотично боротиметься з нав’язаною йому обманом кремля владою. І цілком щиро підтримуватиме провокаторів з ПС, С14 та Нацдружин, просто тому що формально буде з ними на одному боці протистояння. Та, як це було у 2014-му, коли люди цілком щиро підтримували провокаторів з ПС.
А на іншому боці протистояння опиняться всі державні інститути: Президент, правоохоронці, депутати, місцеві влади, судді, чиновники (націонал-радикали вже зараз протиставляють себе цим інститутам, а в потрібний момент забезпечать вбивства правоохоронців, депутатів, суддів та чиновників, щоб викликати зворотню реакцію, розкол і криваве протистояння). Кремль хоче примусити український народ власними руками знищити свою державу і свої державні інститути – з найкращих і найпатріотичніших мотивів. І при цьому всьому на території України (в Криму та на Донбасі) ВЖЕ знаходяться війська РФ. В повній бойовій готовності. Які лише чекають слушного моменту, моменту слабкості.
І тоді реалізуються всі мрії кремля. Армія поверне на Київ, державу буде зруйновано, громадяни України вбиватимуть один одного, про дипломатію, санкції та підтримку Заходу не буде й мови. Тому я переконаний, що це є головна стратегія і остання ставка кремля.
І тоді погано буде всім. І ностальгуючим по совку, і прихильникам РФ, і байдужим, і зрадофілам, і вічним революціонерам, і «зубожілим з тарифами», і патріотам, і ветеранам АТО, і прихильникам націоналістів. Тому що Україна на довгі роки буде занурена в громадянську війну (див. Сирію). А РФ спокійно «наводитиме порядок».
Звичайно, не все може піти за кремлівським сценарієм. Звичайно, обрана обдуреними українцями кремлівська маріонетка намагатиметься вести власну політику і втримувати владу. Звичайно, можуть знайтись здорові сили (та ж армія), які нейтралізують провокаторів-радикалів та візьмуть ситуацію під контроль. Але в будь-якому разі державу буде розколото і ослаблено.
То чи варто робити такі експерименти? Чи варто ризикувати, обираючи на вищу державну посаду людину, залежну від кремля? Що чудово відомо про деяких кандидатів у Президенти. Чи все ж варто обирати людину, можливо і неідеальну, яка робила і робить реальні кроки з укріплення держави? Яка, і це найголовніше, не допустила розколу держави в найтяжчі часи?

Чтобы увидеть ссылку, Вы должны быть зарегистрированы!

Олег Петрович
Генеральний хорунжий
Генеральний хорунжий
Банк: Заблокировано
Благодарил (а): 3762 раза

Сообщение Олег Петрович » 22 окт 2018, 19:26

Реклама відкритим текстом - голосуй тільки за Порошенка! :pardon: Бо не дай Боже до влади прийдуть націоналісти та ще й не євреї! :xaxa:

Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Благодарил (а): 5314 раз

Сообщение Kozak Taras » 22 окт 2018, 19:59

Була одна єдина кандидатура, про яку я можу бути на 100% впевнений, що вона проти Путіна і проти корупції - це Саакашвілі...
про всіх інших такого сказати не можна... а те що праві інфільтровані Москвою, я навіть сумніву не маю.
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Леонід Мазира
Історик форуму. Генеральний значковий
Історик форуму. Генеральний значковий
Благодарил (а): 4545 раз

Сообщение Леонід Мазира » 22 окт 2018, 20:06

Наче все правильно сказано... Але що заважає пропрезиденським силам завоювати прихильність людей? Навіщо крок за кроком вони роблять все, щоб народ їх зненавидів? Бурштин, Вирубка лісів, Шустер, Саакашвілі, Насіров, Оніщенко, ПОВНА БЕЗДІЯЛЬНІСТЬ у боротьбі з корупцією.... Це "неідеальність"? Це нахабна насмішка над нами... Ми руками-ногами голосували б за "державників", але чому вони валять свій рейтинг невпинно? То, може, це ієзуїтська "многоходовочка", щоб нас здати з потрохами? Коли Ющенко демонстративно боровся з Юлькою, то було ясно, що нас здавали Януковичу...
Козачанська приказка ; "Краще з розумним загубить, чим з дурним знайти..."

Якщо "неідальні" - то просто слабаки, тобто не можуть. А от коли НЕ ХОЧУТЬ - то злочинці. Вони ведуть народ просто в пазурі до медведчуків.

Так, звичайно, націоналісти не олігархи... але у них мало досвіду, отже там немало провокаторів і різних агентів. Як часто їх підставляють з провокаціями! Багато з них ведуться на провокації. От хто мені скаже - навіщо люди з колони націоналістів трощили двері т.зв. Жовтневого палацу? Хтось розібрався з провокаторами? А коли починався Майдан 2, то там було немало провокацій в натовпі націоналістів.То чому не було жорстко покінчено з цим? Так, серед націоналістів немало порядних і розумних патріотів, але все ще недостатньо для серйозної політичної сили, яка мала б авторитет.

От якщо знову дозволимо вилізти на шию різним олігархам з конєводами, то так нам і треба.
Та невже ж у нас лише Порошенко, Юлька і Рабинович з Медведчуком для вибору залишився?

Відправлено через 4 хвилини 48 секунд:
Kozak Taras писал(а):
22 окт 2018, 19:59
Була одна єдина кандидатура, про яку я можу бути на 100% впевнений, що вона проти Путіна і проти корупції - це Саакашвілі..
От, виходить, що так воно і є. Є ще люди толкові,але такими здобутками, як Міша ніхто не похвалиться..... А якби Порошенко з ним подружився, то вже була б трохи інша країна...

Kozak Taras
Гетьман
Гетьман

Сообщение Kozak Taras » 22 окт 2018, 20:24

Леонід Мазира писал(а):
22 окт 2018, 20:11
А якби Порошенко з ним подружився, то вже була б трохи інша країна...
Він не міг цього зробити, система не дасть...
Як бачимо на початку все йшло так як потрібно, запросили іноземців в уряд, Саакашвілі... і де вони зараз? Система їх вижила!
Те саме зараз відбувається і з Уляною Супрун...
«Хто вона, Супрун?
Пані без фаху!
Її заслали якісь «інопланетяни», вона розмовляє виключно українською та своєю рідною англійською.
Вона навіть не знає російську!...».
Це сказала Тимошенко на зустрічі в Кривому Розі... :)
Изображение

Kozak Taras
Гетьман
Гетьман

Сообщение Kozak Taras » 06 ноя 2018, 18:11

Відповідь Уляни Супрун Тимошенко
Уляна Супрун
31 жовтня о 20:21

(переклад) Нещодавно один політик заявила, мовляв я прилетіла в Украіну на НЛО, що нагадало мені про фільм «Прибуття». Героїня фільму — жінка-лінґвіст, яка робила все, що в її силах, аби налагодити спілкування та порозуміння з іншопланетянами, а також і серед людей.

Для багатьох людей в Україні я є іншопланетянкою. Тому що за попередні 70 років російський Совєтський Союз створив кілька поколінь совків. А буття українцем у країні совків і справді робить мене українською іншопланетянкою. Проте існують й інші українські іншопланетяни, як я, але народжені в Україні, які знають, що країна, що її ми прагнемо відбудувати після довгої совєтської окупації, буде справді незалежною. Такою, де ми приймаємо одне одного, та будуємо систему з однаковими правилами для всіх, де кожна особистість має рівні можливості для процвітання.

Політики, що звуть мене «іншопланетянкою», прагнуть лише влади. Вони сіють зневіру в український уряд, підбурюють страх до ближнього та сумніви щодо украінського поступу, замість інвестувати у нашу політичну, економічну та культурну самобутність та розвиток разом із сучасним світом. Світом, в якому ми повернемо собі наше законне місце в євпропейській колисці цивілізації, як незалежна нація. Бо це і є справжя історія України.

Я розмовляю українською та англійською. Я також розумію російську. Коли росіяни вторглися й розпочали війну проти України, ми тренували тисячі українських добровольців та солдатів, що розмовляли зі мною російською, але ми усвідомлювали, що нашою спільною метою був захист України. Багато з них досі залишаються друзями, що їх я ціную та поважаю. Ми познайомили їх з нашими новими друзями з британської, американської та канадської армій, з якими ми спілкувалися англійською, і які є не меншими «іншопланетянами», ніж я. Ці англомовні інопланетяни, як і я, є відданими свободі України. Багато хто з них сьогодні, як і я, називає Украіну своїм домом.

Політики, які хочуть, аби я пішла, які хочуть повернути стару корумповану систему медицини, є тими самими, які хочуть, аби Україна залишалася совєтською. Вони розділять владу між собою для того, аби служити власним меркантильним інтересам. Тому що саме це робить совок — розповсюджує російський шовінізм, роблячи вільних людей рабами. І дехто з тих політиків, що роблять це, розмовляє українською.

Сьогодні Україна забезпечує цілістність та свободу Європи. І це робить нас лідерами вільного світу.

Існують люди, наділені владою, які завжди бачитимуть у мені іншопланетянку, адже я розмовляю англійською та українською. Я б запропонувала цим людям допомогу у вивченні англійської, тому що зрештою, будь-хто, хто хоче бути президентом України, має вміти розмовляти англійською, аби спілкуватися зі світовими лідерами.

Але знову ж таки, якщо ви — політик, який думає, що «новий курс» має привести Україну до путінського російського світу — «русскава міра» — ну, тоді вам не потрібно знати англійську. Тому що такі політики вважають, що Україна належить Росії.

На відміну від них, я так не вважаю. Й ніколи не вважатиму.

Recently, a politician said that I came to Ukraine on a UFO, which made me think about the film “The Arrival”. The hero of the film is a female linguist who does everything in her power to forge communication and an understanding between aliens and among humans.

To a lot of people in Ukraine, I am an alien. Because for the last 70 years, Russia’s Soviet Union created generations of Sovok. And being a Ukrainian in a land of Sovoks indeed makes me a Ukrainian alien. Yet, there are other Ukrainian aliens like me, but born in Ukraine, who know that the country we are trying to rebuild after a long Soviet occupation, will be truly independent. A country where we accept one another as human beings and build a system with the same rules for everyone, where each person has an equal opportunity to prosper.

Politicians who call me an alien are only seeking power. They sow distrust in the Ukrainian government, instigate fear in your neighbor, and uncertainty in Ukraine’s progress, instead of investing in our political, social, economic and cultural distinctiveness and development with the modern world. A world in which we reclaim our rightful place in the European cradle of civilization as an independent nation. Because that’s the true history of Ukraine.

I speak Ukrainian and English. I also understand Russian. When the Russians invaded and started the war against Ukraine, we trained thousands of Ukrainian dobrobaty and soldiers who spoke with me in Russian, but we understood that our common cause was the defence of Ukraine. Many of those in the special forces remain valued and respected friends today. We introduced them to our new friends from the British, American and Canadian armies with whom we communicated in English, and who are no less alien than I am. These English speaking aliens are, like I am, committed to Ukraine’s freedom. Many of them call Ukraine home today, just like I do.

Politicians who want to see me leave, who want to return the old corrupt system of medical care, are the same ones who want to see Ukraine stay Soviet. They will divide power among themselves to serve their own mercantile interests. Because that’s what a Sovok does – they spread Russian chauvinism turning free people into slaves. And some of the people doing this are Ukrainian speaking politicians.

Today, Ukraine is keeping Europe whole and free. And that makes us leaders of the free world.

There are people in power who will always see me as alien because I speak English and Ukrainian. I’d offer to help those people to learn to speak in English, because after all, anyone who wants to be the president of Ukraine should speak English in order to communicate with world leaders.

But then again, if you’re a politician who thinks that a “new course” should take Ukraine into Putin’s Russian World - the Russkiy Mir - well then, you won’t need to know English. Because they believe that Ukraine belongs to Russia.

Unlike them, I do not. And never will.
Изображение

Вернуться в «Політика»