Правила Форума

Все пользователи Форум села Козацьке должны следовать этим Правилам, чтобы общение на форуме происходило дружелюбно, доставляло удовольствие и было продуктивным для всех участников и гостей.

 1. Правила Форуму села Козацьке

  1. Реєструючись на форумі “Форум села Козацьке” (надалі “ми”, “наш”, “Форум села Козацьке”, “http://kozatske.ck.ua”), ви підтверджуєте свою згоду з наступними умовами. Якщо ви не погоджуєтесь з ними, будь-ласка, не заходьте і/або не користуйтесь “Форум села Козацьке”. Ми залишаємо за собою право змінювати ці правила будь-коли, і зробимо усе для того, щоб проінформувати вас про це, однак з вашої сторони було б розумно переглядати періодично цей текст на предмет змін, оскільки користування форумом “Форум села Козацьке” після оновлення чи виправлення умов користування означає вашу згоду з ними.


   Ви погоджуєтесь не розміщувати образливі, непристойні, вульгарні, наклепницькі, ненависні, погрозливі, порнографічні та інші матеріали, які можуть порушувати закони вашої країни, країни, яка надає послуги хостингу для форуму “Форум села Козацьке” чи міжнародне право. Такі дії можуть призвести до негайної і постійної відмови у доступі до форуму. Як користувач ви погоджуєтесь, що уся інформація введена вами буде зберігатись в базі даних. Хоча ця інформація не буде відкрита третім особам без вашої згоди, адмністрація “Форум села Козацьке” не буде нести відповідальність за будь-які дії хакерів, які можуть призвести до несанкціонованого доступу до неї.

   Дані правила діють на всій конференції. У відповідних розділах і форумах конференції можлива реалізація особливих правил, які уточняють і деталізовують Правила поводження на них. При цьому дані правила залишаються обов'язковими в будь-якому випадку.

   Правила вводятся для створення комфортної і конструктивної атмосфери спілкування. Якщо вас не влаштовує встановлена форма спілкування, утримайтесь від участі в даній конференції.

   I. Реєстрація користувачів

   Реєструючись на форумі, користувач погоджується дотримуватися даних Правил.
   1.1 Для реєстрації на форумі користувач повинен пред'явити діючу адресу електронної пошти. Ми гарантуємо конфіденційність вказаної інформації.
   1.2 Вибір імені користувача (nickname) є вашим винятковим правом. Адміністрація залишає за собою право прийняти міри до зупинення користування nickname, якщо його використання порушує загально прийняті моральні і етичні норми і є образливим для інших користувачів форуму. Забороняється реєстрація nickname, схожих з уже існуючими до степені, яка може ввести в оману інших користувачів форуму. Користувачі, в іменах яких присутня явна чи прихована реклама, видаляються.
   1.3 Забороняється неоднократна реєстрація одного користувача, незалежно від цілей, з якими така реєстрація проводиться. Дане порушення є дуже серйозним и веде до блокування всіх форм записів.
   1.4 Якщо ви не проявляєте активність на форумі впродовж довгого часу, ваш реєстраційний запис може бути видалений.

   II. Порядок поводження на формі.

   2.1 Спілкування на форумі здійснюється бажано українською, але можливе також російською мовами.
   2.2 Спілкування на форумі будується на принципах загальноприйнятої моралі і мережевого етикету.
   2.3 Категорично забороняється будь-яка реклама, в тому числі інтернет проектів (за виключенням попередньої згоди Адміністрації). Категорично заборонені посилання на інші форуми, (виключенням може бути посилання на торрент-форуми).
   2.4 Ваш підпис на форумі не може бути більшим 2-х рядків. До нього відносяться ті ж правила, що і до повідомлень на форумі.

   III. Публікація повідомлень.

   3.1 Форум є постмодерованим (тобто публікація повідомлень відбувається відразу, а їх модерація - пізніше), тому присутність повідомлення на Форумі не означає, що воно обов'язково відповідає Правилам.
   3.2 З метою боротьби зі спамом перше повідомлення нового користувача проходить премодерацію.
   Тобто має бути схвалено модератором чи адміністратором.
   На це йде не більше 12 годин, на практиці годину-дві.
   Після схвалення вашого першого повідомлення, подальші повідомлення публікуються без премодерації, тобто відразу з'являються на форумі. Ви можете написати відразу кілька повідомлень до премодерації, на це немає обмежень.
   Повідомлення які не проходять премодерацію:
   - реклама Товарів і послуг (спам)
   - які порушують Правила створення повідомлень на форумі.

   3.3 Назва теми повинна бути інформативною, максимально чітко визначаючи суть проблеми.
   Перед створенням нової теми переконайтеся, що ви створюєте її в форумі відповідної тематики, а також постарайтеся перевірити в тому, що дане питання не обговорювалось раніше.
   3.4 Заборонено створення однакових тем в різних розділах і розміщення однакових за змістом повідомлення в різних темах.
   3.5 Заборонено вживання тексту червоного кольору в повідомленнях.
   3.6 Заборонено використання кольорів і розмірів шрифтів без приводу, а також зловживання ЗАГОЛОВНИМИ БУКВАМИ в темах і повідомленнях. У ваших співбесідників може скластися враження, що ви на них кричите.
   3.7 Заборонено створення тем, звернених до конкретних учасників конференції. Для цього є приват.
   3.8 ОСОБЛИВО забороняється ображати і принижувати інших учасників форуму, їх рідних або близьких, їх думки, погляди на життя, віросповідання і національну приналежність. Забороняється будь-який перехід на особистості.
   3.9 Заборонено створювати односкладові, не несучі в собі смислу, повідомлення, а також повідомлення з одних смайликів.
   Старайтеся не робити граматичних помилок в написанні повідомлень – це сформує негативне уявлення про вас.

   IV. Відношення між користувачами і Адміністрацією.

   В своїх діях Адміністрація форуму керується здоровим глуздом і внутрішніми правилами управління форумом.
   4.1 Обговорення дій адміністрації (адміністраторів і модераторів форуму) категорично забороняється в будь-яких темах і форумах.
   4.2 Заборонено публічно пред'являти претензії і обговорювати дії Модератора або Адміністратора.
   Учасник форуму, не згідний з дією Модератора, може висловити свою незгоду, Модератору поштою або в особистому повідомленні. Якщо від Модератора немає відповіді, або відповідь, на думку учасника не обгрунтована, останній має право листування з Модератором, відправити Адміністраторові. Кінцеве рішення приймає Адміністратор. Це рішення є остаточним і необговорюваним.
   4.3 Адміністрація залишає за собою право редагувати, переносити теми і окремі пости, що не відповідають тематиці форуму, у відповідний форум.
   4.4 Редагувати, закривати чи видаляти теми, що порушують встановлений порядок і протирічать правилам конференції, без попередження, блокувати доступ порушників до конференції.
   4.5 На форумі є група VIP з розширеними правами. Питання про вступ учасників до групи VIP вирішується на розсуд Адміністрації. Вам може бути відмовлено без вказування причин. Основним критерієм для вступу є ваша активність та порядність на форумі. Членство в групі не може бути анонімним.

   V. З форуму можуть бути видалені

   5.1— користувачі, що зареєструвались два і більше разів одночасно;
   5.2— користувачі з ніками, що містять образи (типу "всі козли");
   5.3— користувачі з ніками без змістового навантаження (типу "65r7tgu6547" "256879" "ппппп"), а також які містять явну чи приховану рекламу;
   5.4— користувачі, що не написали жодного повідомлення протягом трьох місяців з моменту реєстрації;
   5.5— користувачі, що не написали жодного повідомлення протягом трьох місяців з дня свого останнього повідомлення;
   5.6— користувачі, що технічно не справляються з форумом (неправильна розстановка тегів форматування тексту повідомлень);
   5.7— користувачі, що блукають по форумах з метою порушувати їх правила і видавати відповідні дії модераторів за порушення свободи слова.

   VI. Попередження

   6.1 Всі повідомлення, що публікуються на Форумі, не є об'єктами авторського права і носять інформаційний характер. Опублікування власних творів здійснюється користувачем виключно за власною ініціативою.
   Адміністрація Форуму не несе відповідальності за порушення чужих авторських і суміжних прав і не відповідає за наслідки, які настали в результаті несанкціонованого використання таких творів третіми особами.
   Всі посилання на Софт, Музику, Відео, Ігри, Книги, Скрипти і.т.д. розміщені на нашому форумі, представлені виключно для ознайомлювального використання і розташовані не на нашому сервері. Всі файли лежать на сторонніх серверах, до яких сайт kozatske.getbb.ru не має жодного відношення. Наш сайт є лише блогом, на якому користувачі викладають посилання на ці файли, які доступні публічно. Після перегляду, прослухування, Ви зобов'язані видалити викачані файли і придбати легальну копію.
   6.2 Всі матеріали і повідомлення, що розміщуються на Форумі, відображають виключно думки їх авторів.
   Адміністрація Форуму не несе відповідальності за зміст інформації, що розміщується на Форумі, і не гарантує, що вона є повною, корисною або правдивою.
   Адміністрація Форуму не несе відповідальності за моральний або матеріальний збиток, прямі або непрямі збитки, пов'язані з використанням Форуму або інформації, розміщеної на ньому.


   6.3 Відправка будь-якого повідомлення у Форум автоматично означає Вашу згоду із даними правилами і з необхідністю їх виконання. Hезнання правил не звільняє від необхідності їх виконання.

   6.4 На нашому форумі є закритий розділ "Для дорослих", де обговорюються питання інтимного життя людини. Доступ до цього розділу особам яким не виповнилося 18 років, ЗАБОРОНЕНО!

   Пам'ятайте, що крім Загальних Правил і Правил Форумів, на конференції дають правила Хорошого Тону.
   Всі гості і учасники повинні поважати себе і своїх співрозмовників.

   Адміністрація залишає за собою право змінювати правила з наступним інформуванням про це користувачів. Всі зміни і новації на форумі проводяться з урахуванням ідей і інтересів користувачів.
   З повагою Адміністрація.
   Изображение
   #