Претендент на посаду голови Звенигородської РДА

Обговорюємо життя Звенигородки та району

Модераторы: TANECHKA, Ksenia

Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 22410
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 6714 раз
Поблагодарили: 11754 раза

Претендент на посаду голови Звенигородської РДА

Сообщение Kozak Taras » 09 дек 2019, 17:52

Перші п’ять претендентів на посаду голів РДА в Черкаській області пройшли необхідну процедуру погодження в Кабінеті Міністрів.

Изображение

Кандидатуру Владислава Гончаревського погоджено на посаду голови Звенигородської райдержадміністрації.

– Це дуже складний і неоднозначний вибір, – каже місцева жителька Олександра. – Прізвище не хоче називати. – Гончаревський – креатура голови районної ради Володимира Кучера. Зараз його просуває народний депутат Андрій Стріхарський. Раніше працював науковцем у Києві. Потім переїхав сюди. Став директором Тарасівської школи. Заявив, що відтепер усе робитиметься по закону. І справді, якщо в школі проривало трубу – писав доповідну начальству, а не брав пляшку й не вирішував питання на місці із місцевими слюсарями. Абсолютно негнучкий. Закінчилося тим, що інспекція праці оштрафувала школу на 100 з лишком тисяч гривень за якусь проблему з кухарками. Грошей на штраф не було й постало питання про її закриття. Потім Гончаревський звільнився з директора. Однак написав у біографії, що досі працює у відділі освіти, хоча насправді є безробітним.

Голова Звенигородської районної ради Володимир Кучер має протилежну точку зору.

– Владислав Едуардович – високопрофесійна, чиста, порядна молода людина. Про конфлікт у школі я знаю, – каже Володимир Петрович. – Там дуже безграмотно діяло управління праці. Помилки були не під час директорування пана Гончаревського, а його попередників. Владислав розгріб ці Авгієві стайні й зумів довести чиновникам свою правоту. Якби в нас побільше було таких людей, то зміни настали би швидше.
Чтобы увидеть ссылку, Вы должны быть зарегистрированы!
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Вернуться в «Звенигородщина»