ПОЗНЕР

Обговорюємо політичні події в Україні та світі.

Модераторы: TANECHKA, Ksenia

leles
Сотник
Сотник
Всего на руках: Заблокировано
Благодарил (а): 1690 раз

ПОЗНЕР

Сообщение leles » 12 дек 2019, 17:00

Не хочу нікого засуджувати, тому що життя досить складна. Але мені подобається коли людина веде себе природно, і говорить те, що думає незалежно від того з ким він розмовляє. Коли навіть наші ліберальні політики не можуть сказати прилюдно, що Крим незаконно відібраний, я можу списати це на їх професію, бажання сподобатися виборцям і т. д. Хоча ця відмазка теж лукава. Але журналісти, їм же не обиратися, що заважає говорити сміливо, а не крутити туди-сюди?

Леонід Мазира
Історик форуму. Генеральний значковий
Благодарил (а): 5354 раза

ПОЗНЕР

Сообщение Леонід Мазира » 14 дек 2019, 18:11

Kozak Taras писал(а):
09 дек 2019, 21:02
Ну навіщо нам якийсь російсько - французський єврей, якому навіть заборонений в'їзд до України.
Досить вже, забудьте їх раз і назавжди...
Дозвольте не погодитись.
Мені багато які неукраїнці значно ближчі за поглядами і за діями, ніж частина етнічних українців, часто у вишиванках, які по суті є ворогами України. Їх багато, вони різні, але мені з ними не по дорозі - це і черкаський Олійник, який сидить в Москві, і та ж Валентина Матвієнко, і всілякі Медведчуки, і пєвічки .... Хіба Шевченко їх не відмічав : "Цур тобі, мерзенний каламарю.." ? Коли була війна 1648 р, то був тоді українець Вишневецький, який багато горя наробив, а був і сенатор поляк Кисіль. І мені ближче Кисіль, бо він хотів захистити наш народ... Так само і зараз. Перші хлопці, які загинули на майдані не були українцями, на нашій стороні були і євреї, і грузини, особливо і кримські татари, яких я часто вважаю кращими українцями, ніж багатьох наших хохлів. Скільки кримськотатарських діячів культури продалися москалям? А скільки наших? Мені соромно. Я вважаю, що вносити розкол між порядними людьми за етнічною ознакою - то якраз те, що потрібно ворогам свободи і злагоди... Це недостойно патріотів України.
Я ніколи не забуду Новодворську, Нємцова, шаную Ахеджакову, Макаревича, Шендеровича, Жванецького, Каспарова і вважаю, що це інтелігентні, розумні люди і з такими можна щось будувати.
А от якби наші українці були такі одностайні, як фіни, як поляки, навіть як прибалти, то в битві під Полтавою не було б з обох сторін однакової кількості козаків і, в результаті страшної поразки України, а якби українці не розділилсь в 1918-1920 р, то могла б постати українська Держава, хоч з Гетьманом, хоч з Петлюрою. А то так один одного періщили, що всі програли.
Коли ворог над нами стоїть, то ми один одного знищуємо.....
Що писав Стус:
Стенаються в герці скажені сини України,
той з ордами ходить, а той накликає Москву.
Заллялися кров'ю всі очі пророчі. З руїни
вже мати не встане — розкинула руки в рову.
На ненависті до інших етносів нічого хорошого не побудуєш. Інша справа - стимулювати їх до єднання, до взаєморозуміння. Ворогам це не подобається, от в рамках гібридної війни і чуємо: "Нащо нам ті грузини?", "Щось багато євреїв понавибирали!" , "Чого це американці нам будуть вказувати, як жити?", "Чого ми слухаємо западенців?". Коротш - розділяй і владарюй. Звичайно,розбиратись треба в кожному випадку окремо, але огульно хаяти спільноти людей - це маніпуляція в інтересах певних угрупувань.
Давайте думати - хто ми? Об'єкт маніпуляцій, чи самодостатні люди, здатні вирішувати свою долю. Це важко, бо іноді треба зізнаватись у своїх помилках, а куди гординю подіти?

Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Благодарил (а): 6714 раз

ПОЗНЕР

Сообщение Kozak Taras » 15 дек 2019, 21:05

Леонід Мазира, Немає в Україні одних українців, є українці, і є хохли - малороси. Більшість це якраз і є молороси, їм немає різниці якою мовою розмовляти, їхніх синів вбивають, а вони вбивць вважають братами... Це є наслідок багатосотлітнього впливу північних сусідів. От звідсіля і всі наші біди.
Леонід Мазира писал(а):
14 дек 2019, 18:11
Я вважаю, що вносити розкол між порядними людьми за етнічною ознакою - то якраз те, що потрібно ворогам свободи і злагоди... Це недостойно патріотів України.
А ніхто ніякого розколу за етнічною ознакою і не вносить. Я, наприклад, поважаю, leles, він порядна і цікава людина.
Я маю на увазі що просто потрібно відійти від ототожнювання себе з Московією, це донедавна відбувалося, хоча і дуже повільно, українцям стало не цікаво який раз і за кого вийшла заміж чергова російська співачка і т. д. Було навіть гасло: "Геть від Москви!"
А от при зелених я вже такого гасла не чую, навіть навпаки, тому що хохли - малороси, обрали собі таку ж і владу...
Скоро будемо знову братами... Хохлів історія нічому не вчить...
А українців, в Україні, стає дедалі менше...
Прикро...

Отправлено спустя 4 минуты 24 секунды:
Я щасливий від того що мені не доводиться дивитися наприклад оце лайно, бо мене від нього нудить...

Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Lyuba
Сотник
Сотник
Благодарил (а): 295 раз

ПОЗНЕР

Сообщение Lyuba » 15 дек 2019, 22:50

За вогник дякую! )) Аж 5 хвилин дивилася! Я не слідкую за музикою РФ і не думала, що там все так страшно. Зараз я зрозуміла, чому наші "пєвічкі", як хтось вище висловився, туди перебралися. Та на фоні того нафталіну вони і в 50 будуть молодими. А що, в ерефії нема власних молодих співачок, щоб без кокошника були?
Спробуй!..

Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Благодарил (а): 6714 раз

ПОЗНЕР

Сообщение Kozak Taras » 15 дек 2019, 22:54

Без кокошника не скрепно!
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

leles
Сотник
Сотник

ПОЗНЕР

Сообщение leles » 17 дек 2019, 22:30

Lyuba писал(а):
15 дек 2019, 22:50
Аж 5 хвилин дивилася
Не, ну який вогник без Вєрки Сердючки, навіть дивитися не стану. :xaxa:

Таке не модно зараз, молодь живе в іншому:

Kozak Taras писал(а):
15 дек 2019, 21:10
Я, наприклад, поважаю, leles
Дякую за добре слово! Всі люди гарні по своєму, за якою ознакою їх оцінювати це наш суб'єктивний вибір. А що ж про нас думають, у кожного ж своя правда? :)

Леонід Мазира
Благодарил (а): 5354 раза

ПОЗНЕР

Сообщение Леонід Мазира » 23 дек 2019, 17:55

Lyuba писал(а):
15 дек 2019, 22:50
А що, в ерефії нема власних молодих співачок, щоб без кокошника були?

А чим не подобаються наречені в кокошниках?

Відправлено через 33 хвилини 49 секунд:
Ну і стосовно Познера. Виходить, його останні думки про Україну - не фейк!
Ось недавнє інтерв'ю, а це ж не монтаж:

Я - не фанат Познера, але він мені ближчий за українця Медведчука, якого не можу бачити без огиди, а він же тепер депутат....

leles
Сотник
Сотник

ПОЗНЕР

Сообщение leles » 23 дек 2019, 21:51

Леонід Мазира писал(а):
23 дек 2019, 18:28
наречені в кокошниках?
"я девичью честь подарю" ... сильно :shock:
Леонід Мазира писал(а):
23 дек 2019, 18:28
Ну і стосовно Познера
:unknown: Дуже обережний. Розумію, йому є що втрачати, тому не засуджую. Але не мій герой.

Вернуться в «Політика»