У лютому українцям обіцяють тимчасово відключити інтернет

Усе про інтернет. Провайдери, пошук інформації, цікаві посилання.

Модераторы: TEMA, Vlad

Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 22471
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 6747 раз
Поблагодарили: 11837 раз

У лютому українцям обіцяють тимчасово відключити інтернет

Сообщение Kozak Taras » 22 янв 2017, 23:16

Изображение

Українські провайдери анонсували кілька днів без інтернету для жителів країни в лютому.

Internetua з посиланням на Національне бюро розслідувань України повідомляє, що в лютому провайдери обіцяють тричі відключити інтернет по всій країні, - інформує from-ua.com .

Без доступу до мережі українці опиняться 3, 11-12 і 20 лютого 2016. Інформація про передбачувані відключеннях інтернету на сайті відомства відсутня.

Повідомляється, що провайдери вирішили влаштувати подібну акцію тому, що вони обурені монополією компаній, які захопили всі опори, закрили доступ до багатоквартирних будинків і заробляють на інтернет-провайдерів. Справа в тому, що технічна сторона забезпечення інтернет-доступом залежить безпосередньо від власників площі для опор.

" На ринку з'явилися технології 3G і 4G. Це означає, що для їх впровадження через кожні 100-200 метрів повинен бути розташований пристрій з піднесеним інтернетом і харчуванням, щоб забезпечити зв'язок. Вирішити таку задачу можна тільки розмістивши бази на опорах, аналогічних ліхтарям вуличного освітлення. Тому зв'язківці змушені співпрацювати з балансоутримувачами опор.

Тобто, енергетичними компаніями, які грубо зловживають монопольним становищем ", - пояснює директор інтернет-провайдера" Павлабор "Володимир Падюков. Він стверджує, що компанії виставляють завищені необґрунтовані ціни на користування стовпів.

" Наприклад, Київобленерго вимагає 30 гривень за оренду однієї опори в місяць. Оплату виставляє відразу за кілька місяців вперед, що виливається в сотні тисяч гривень ", - уточнює Падюков.

Чиновники відмовилися регулювати відносини між провайдерами та власниками стовпів, тому провайдери вирішили боротися самотужки.

"Але регулятор відповідає, що це приватна власність і вони« не при справах ». Насправді, наприклад, в АК« Харківобленерго »65% акцій належить державі", - пояснює Падюков.

Для того, щоб поліпшити якість співпраці з компаніями, провайдери проведуть три хвилі акцій протесту. 3 лютого планують передати звернення і пакет скарг в антикорупційний комітет ВР, одночасно призупинити на годину подачу доступу в Інтернет по всій Україні і організувати прес-конференцію. 11-12 лютого учасники мітингів мають намір передати звернення і пакет скарг в СБУ і знову припинити подачу доступу в мережу на одну годину. А 20 лютого провайдери звернуться безпосередньо до президента і теж відключать інтернет.

Участь в акціях протесту підтвердили учасники ринку з Сум, Чернігова, Дніпропетровська і Маріуполя. Однак організатори заявили, що число підтримали протест організацій набагато більше, вони вирішили не афішувати свою згоду, але також приєднаються до відключень.

Офіційних коментарів ситуації з боку уряду поки що не надходило.

Автор: Чтобы увидеть ссылку, Вы должны быть зарегистрированы! Дата публікації: 1/22/2017 10:30:00
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Вернуться в «Інтернет»