Перевірка на бідність при видачі соцдопомоги

Обговорюємо економічне життя України та світу.

Модераторы: TANECHKA, Ksenia

Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 22471
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 6747 раз
Поблагодарили: 11837 раз

Перевірка на бідність при видачі соцдопомоги

Сообщение Kozak Taras » 07 май 2018, 21:59

Мінфін опублікував схему, як буде перевіряти українців, яким потрібна допомога за субсидіями – а в перспективі і з іншої соціальної допомоги.

Перевірка буде проходити в три етапи.

1. Людині, яка претендує на будь-яку соцдопомогу, чи то субсидія, чи виплати на дітей, запропонують заповнити декларацію, в якій надати всі дані про доходи та майно не тільки її самої, але і всіх найближчих родичів (включаючи батьків і дорослих дітей).

Після цього соціальні служби ретельно перевірять ці дані за допомогою певної інформаційно – аналітичної платформи. У ній планують зібрати всю можливу інформацію про українців, підтягнувши дані з податкової, демографічного реєстру (про родичів), МВС (про реєстрацію авто), реєстру нерухомості та земельних ділянок, всю історію попередніх виплат соцдопомоги, інформацію про відкриття в банках рахунків, операції за ним з конкретними сумами.

Фактично така база дозволить в один клік отримати повну картину добробуту кожного українця.

У презентації Мінфіну наводиться такий приклад: людина претендує на субсидію в 2 тис. грн., але при цьому зробила покупок більш ніж на 150 тис. грн. чи має будинок, дорожчий за 600 тис. грн. Зрозуміло, що в даному випадку їй відмовлять.

2. Другий етап – потокова верифікація – передбачає моніторинг вже під час надання соціальної допомоги. Якщо вам нарахували субсидію, а ви через кілька місяців стали щасливим володарем новенького авто, допомогу одразу ж заберуть.

3. На третьому етапі – під час ретроспективної верифікації – чиновники перевірять, чи отримував громадянин гроші з бюджету законно. Це буде відбуватися вже після закінчення звітного строку надання компенсацій (скажімо, за підсумками року).

У разі виявлення недостовірної інформації, на підставі якої були призначені виплати, людину змусять повернути частину або всю отриману раніше компенсацію.
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Аватара пользователя
Ksenia
Полковник
Полковник
Сообщения: 1061
Зарегистрирован: 04 июн 2009
Всего на руках: Заблокировано
Пол: Женский
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 969 раз
Поблагодарили: 1249 раз

Перевірка на бідність при видачі соцдопомоги

Сообщение Ksenia » 08 фев 2019, 17:30

В цьому році таке відчуття, що працівникам соцзабезпечення видали книги 1001 спосіб відмовити в наданні субсидії :evil: .

Вернуться в «Економіка»