Цукор геть!

Тільки оригінальні рецепти форумчан. Изображение

Модераторы: TANECHKA, TEMA

Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 22471
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 6747 раз
Поблагодарили: 11837 раз

Цукор геть!

Сообщение Kozak Taras » 28 май 2018, 08:53

10 причин, чому цукор так шкідливий.

1. Цукор викликає різкі перепади вмісту глюкози в крові.
Нестабільне вміст цукру у крові часто призводить до частих змін настрою , швидкої стомлюваності, регулярним головним болям, і викликає постійну потребу в солодкої їжі.
Поступово формується своєрідна залежність , коли кожна нова порція цукру викликає тимчасове полегшення, однак через кілька годин потреба в цукрі і почуття голоду зростають ще сильніше .
З іншого боку, люди, абсолютно виключили цукор з раціону , не відчувають тяги до солодкого і відчувають емоційний комфорт і постійний приплив енергії.

2. Цукор збільшує ризик ожиріння, діабету і серцевих захворювань.
Всебічні масштабні дослідження показали, що чим більше глікемічних продуктів (тобто продуктів, які швидко впливають на вміст цукру в крові, в тому числі цукор ) ви споживаєте, тим вище ризик ожиріння або захворювання діабетом .
Такі продукти також значно збільшують ймовірність серцевих захворювань . Останні дослідження також вказують на можливий зв'язок між глікемічної дієтою і різними формами раку.

3. Цукор викликає порушення роботи імунної системи.
Результати досліджень на людях нечисленні, проте результати досліджень на тваринах свідчать про те, що цукор пригнічує імунні реакції . Для розуміння точного механізму цієї взаємодії потрібні подальші дослідження, однак нам все-таки відомо, що для росту бактерій і дріжджів необхідний цукор.
При порушенні балансу цих речовин в організмі зростає ймовірність ослаблення імунітету , що закономірно веде до частих захворювань.

4. Багатий цукром раціон харчування часто призводить до дефіциту хрому в організмі
Це щось на кшталт знаменитого виверти-22. Якщо ви споживаєте багато цукру та інших очищених вуглеводів, значить, недоотримуєте хром , одна з основних функцій якого полягає в регулюванні рівня цукру в крові .
За оцінкою американських учених, 90% американців отримують недостатньо хрому . Хром зустрічається в багатьох продуктах тваринного і рослинного походження, а також у морепродуктах. Очищений крохмаль та інші вуглеводи позбавляють ці продукти міститься в них хрому.

5. Цукор прискорює процеси старіння.
Більше того, споживання цукру негативно впливає на самий явний показник віку - шкіру . Певна частина молекул цукру, після надходження в потік крові, з'єднується з протеїнами. Цей процес називається гликолизом.
Утворилися в результаті гліколізу нові молекулярні структури сприяють ослабленню пружності тканин тіла - від шкірних покривів до тканин органів і артерій. Чим більше вміст цукру в крові, тим швидше відбувається старіння .

6. Цукор викликає карієс.
Говорячи про шкоду цукру для здоров'я, ми часто забуваємо про його основний згубний вплив. Цукор осідає на зубах і збільшує ризик карієсу набагато більше, ніж будь-який інший продукт.

7. Цукор викликає хворобу ясен, що може призвести до серцевих недуг.
Все більше з'являється доказів того, що хронічні інфекції, наприклад, періодонтальні інфекції, впливають на розвиток захворювання коронарної артерії .
Найпоширеніша теорія пояснює зв'язок між хворобою ясен і серцевими захворюваннями різнобічними наслідками імунної реакції організму на інфекцію.

8. Цукор впливає на поведінку і сприйняття у дітей.
Вплив цукру на поведінку дитини можуть підтвердити мільйони батьків, проте, незважаючи на це, більшість вчених так і не змогли отримати переконливих доказів негативного впливу цукру на нестійку психіку дитини .
Можливо, проблема багатьох досліджень полягає в тому, що в них порівнюється вплив підсолоджених напоїв та напоїв, що містять цукрозамінники.
Не виключено, що дитячий організм реагує як на справжній цукор, так і на його замінники, тому різниця в поведінці практично непомітна .
Трохи про вплив цукру на пізнавальні здібності дитини: у 1979 - 1983 рр.. у школах Нью-Йорка був проведений цікавий науковий експеримент.
З щоденного раціону харчування школярів (сніданків і ланчів) виключили всі продукти зі штучними барвниками, ароматизаторами і консервантами , а також істотно зменшили споживання сахарози (столового цукру).
Результати такої політики харчування перевершили всі очікування: успішність у цих школах у національному масштабі покращилася на 15,7% , в той час як раніше успішність максимально збільшувалася лише на 1,7%.

9. Цукор посилює стрес.
У стресових ситуаціях в організмі зростає рівень вмісту гормонів стресу ; ці хімічні речовини - своєрідна група швидкого реагування організму, завдання якої - підготувати його до атаки або втечі.
Наприклад, різке збільшення вмісту цукру в крові (після того, як ви з задоволенням поласували іменинним тортом) змінюється таким же різким падінням рівня цукру, що викликають активізацію гормонів стресу - адреналіну, адреналіну та кортизолу.
Ці гормони негайно піднімають рівень вмісту цукру в крові, що викликає швидкий приплив енергії . Проблема в тому, що ці корисні гормони можуть також викликати почуття тривожності, дратівливість і швидку зміну настроїв.

10. Цукор замінює важливі поживні речовини.
За даними Міністерства сільського господарства США (USDA), у раціоні харчування людей, які споживають багато цукру, що практично відсутні найважливіші поживні речовини - особливо вітамін A, фолієва кислота, вітамін B-12, кальцій, фосфор, магній і залізо.
Іронія в тому, що до цієї категорії відносяться діти та підлітки , тобто саме ті, хто відчуває найбільшу потребу в цих поживних речовинах.
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Вернуться в «Кулінарія»