20 жорстоких, але точних порад про кохання

Про взаємовідносини між чоловіком та жінкою. Сім'я. Ви думаєте, що знаєте про кохання все? Даремно...

Модераторы: TANECHKA, Ksenia

Аватара пользователя
Kozak Taras
Гетьман
Гетьман
Сообщения: 22471
Зарегистрирован: 16 ноя 2008
Всего на руках: Заблокировано
Пол: Мужской
Откуда: Козацьке
Благодарил (а): 6747 раз
Поблагодарили: 11837 раз

20 жорстоких, але точних порад про кохання

Сообщение Kozak Taras » 01 июн 2017, 14:48

Здоровий цинізм практикуючого психолога з 30-річним стажем Михайла Лабковського нікого не залишає байдужим. Але варто визнати, за уявною різкість дуже багато правди. До багатьох його судження варто прислухатися, пише джерело.

Изображение

1.Нікому не потрібен той, хто не потрібен самому собі. А той, хто приймає себе таким, яким він є, живе смачним, повноцінним життям, незважаючи на всі можливі життєві проблеми.
2.Якщо найкращий секс у вас після скандалу, то це ненадовго – скоро залишаться одні скандали.
Якщо вам з чоловіком некомфортно на першому, другому, третьому побаченні, то не призначайте четверте. У перші зустрічі чоловік показує себе з найкращого боку, і якщо вам вже неприємно перебувати з ним поруч, нічого доброго з цих відносин не вийде.
3.Людей не люблять за те, що вони прогинаються. Парадокс полягає в тому, що стервозних жінок чоловіки просто обожнюють.
4.Що стосується молодих, успішних і гарних жінок, які не можуть знайти собі пару, тому що у них, мовляв, планка висока, – це нездатність до відносин і страх перед ними.
5.Ми міряємо любов рівнем страждання. А здорова любов – це про те, наскільки ти щасливий.
Якщо ви хочете вийти заміж, вам треба перестати про це думати. Це те ж саме, що і бажання мати ляльку на капоті, фату… У здорових людей ситуація виглядає трохи по-іншому. Перша – у них є потреба любити. З цією потребою любити вони знаходять чоловіка, який їх любить.
6.Здорові люди завжди вибирають на користь собі, а невротики – відносини на шкоду собі, і в цьому найголовніша різниця.
7.Ніколи не треба спілкуватися з одруженими чоловіками. Рибу купляють в рибному магазині, м’ясо – в м’ясному. Не втрачайте часу. Одруженому чоловіку не потрібна дружина, у нього вдома одна вже є.
8.Якщо ви хочете заміж, зустрічаєтесь або навіть живете разом вже півроку-рік і нічого не відбувається, треба запитати одного разу, чи хоче він сім’ю і весілля. Якщо чоловік не готовий створювати сім’ю, значить, прийшла пора з ним попрощатися. По-хорошому, звичайно. Типу «я дуже тепло до тебе ставлюся і буду продовжувати в тому ж дусі, але подалі від тебе».
9.Якщо людина іншій людині замінює весь світ, це означає, що свого світу у неї просто немає.
10.Будь-яка – і я наголошую на цьому – будь-яка жінка, яка роками сидить вдома і займається тільки господарством і дітьми, деградує. Це неминуче. І в кінці кінців чоловікові стає нудно з дружиною, він починає вважати її дурнуватою, а там і до розлучення півкроку. І зауважте: спочатку чоловік ні на чому не наполягав, це жінка з радістю і плескаючи в долоні вирішила сидіти вдома.
11.Самотність – це не відсутність любові навколо. Це відсутність інтересу до себе.
12.Якщо він вас напружує, просто розстаньтеся з ним. Не бійтеся залишитися одна. Жоден чоловік в цілому світі не вартий того, щоб ламати себе, прогинатися під нього, нехтувати своїми бажаннями і потребами. Жоден.
12.Все просто: є він – такий, який є. І є ви – така, яка є. Вам або добре разом, або треба розійтися. Причому краще до того, як ви взяли кредит і народили трьох дітей.
13.Той, хто психічно здоровий, орієнтується на свої почуття і завжди вибирає себе. Ні краса, ні любов не вимагає жертв. А якщо вимагають, це точно не ваша історія. Тікайте. Немає такої мети, заради якої варто щось терпіти у відносинах.
14.Все життя навшпиньки не простоїш, а розчаровуватися завжди болючіше, ніж спочатку показати себе справжнім.
15.Щодо пошуку партнера скажу, а кого взагалі потрібно шукати? Єдина якість, яка може бути у твого партнера, – це те, що він тебе чіпляє. Все інше не має ніякого значення взагалі. Якщо ти його любиш, переживаєш за нього, хвилюєшся – тоді немає ніякої «планки».
16.Люди, які не люблять себе, не можуть любити один одного, тому бути щасливою парою вони теж не можуть.
17.Що треба зробити, щоб вийти заміж? А всього-на-всього треба зробити тільки одне – бути самою собою. Цього достатньо. І люблять в принципі тільки за це.
18.Якщо вам не подобається, як він до вас ставиться, робить щось неприємне, ви говорите йому про це не один раз. Якщо справа не змінюється – до побачення.
19.Нормальна людина не продовжує відносини, в яких її не поважають. Втім, вона їх навіть і не почне.
20.Єдиний час в житті людини, коли вона об’єктивно залежить і коли її можна вважати заручником – це дитинство і залежність від батьків. Триває це порівняно недовго. В інших випадках перебування в будь-яких відносинах є вибором дорослої людини.
Изображение

Вільними та Гідними Громадянами можуть бути тільки ситі, здорові, озброєні!

Вернуться в «Він і вона»